Поканиха ветераните на „Палас“ на международен турнир Избрана

Написана от
Оценете
(0 гласа)
Поканиха ветераните на „Палас“ на международен турнир

Ветераните на „Палас“ – Рудозем получиха покана за участие в международен турнир по футбол. Това стана след приятелската среща срещу ФК „Киркале“ в Турция,която  завърши с резултат 2:2. Двубоят се игра в събота  на стадион „Кемал Ататюрк“ в Одрин. Мачът бе част от празничната програма на региона. Голмайстори за „Палас“ са Сабри Халилов и Касим Шейхов. Минути преди края на мача, тимът от Рудозем е водил в резултата, но домакините получили право да изпълнят дузпа, която била реализирана и съответно резултатът изравнен. „Получи се много добър мач, домакините ни отправиха покана за участие в международен футболен турнир през май, в който се очаква да вземат участие 16 отбора“, коментираха от ФК „Палас“. Те уточниха, че в тима на ФК „Киркале“ има футболисти участвали в първенствата на Швейцария и Германия, като освен това в Турция има и първенства за ветерани, в което участват и те.
Последно променена в Понеделник, 27 Ноември 2017 11:15