Печат на тази страница
Понеделник, 31 Март 2014 15:23

Сребърен и бронзов медал от републиканско за каратистите от област Смолян Избрана

Написана от

Републиканско първенство по карате шинкиокушин за деца до 12г.и  кадети и кадетки, се проведе на 29 март  в  Димитровград. В надпреварата, която премина при отлична организация и жестока конкуренция, участваха 180  състезатели от 20 града на страната,  съобщи треньорът на каратистите от Рудозем, Мадан и  Смолян Здравко Младенов.  От Смолян дебютираха трима състезатели във възрастова група деца -12г..: Крум  Красин; Кадир  Сали; Явор  Цанков. Секцията ни по карате шинкиокушин в град Мадан, беша представена от двама състезатели с опит в участия на национални състезания , като показаха висок боен дух и добри технически умения и достойно застанаха сред най добрите в категориите си. В най-многочислената категория -41кг. ,  Филип Чукаров  се класира в тройката   и спечели бронзов медал. При кадетите в категория -75кг, Ридачар Ханджиев  стигна до финала , където малко не му достигна да спечели златото и остана със сребърен медал.